Horné menu
Obsah
Päta
Základná škola
Komenského 959
Senica
Slovenčina (Slovak)
+
-
Prihlásenie
Základná škola
Komenského 959
Senica
Hlavná stránka
Žiaci a rodičia
Každodenné záležitosti
Jedálny lístok
Školská jedáleň
Známky
Rozvrh
Kalendár
Život na škole
Úspechy a ocenenia
Naše úspechy
Fotogaléria
Výchovný poradca
Školský klub detí
DFS Dvojkáčik
Školský časopis
Zápis do 1. ročníka
Žiacky parlament
Zoznamy
Triedy
Učitelia
Krúžky
Rodičia a priatelia Dvojky
O škole
O škole
Verejné obstarávanie
Zmluvy, faktúry
Formuláre - tlačivá
Správy o výchovno-vzdelávacej
Prístup k informáciám pred rokom 2019
Spracovanie osobných údajov
Aktualizačné vzdelávanie
Kontakty
Aktualizácia údajov
Hlavná stránka
Žiaci a rodičia
Život na škole
Úspechy a ocenenia
Školský rok
všetky roky
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Oblasť
všetky oblasti
Anglický jazyk
Aranžérsky krúžok
Biológia
Chémia
Čítanie
Dejepis
Finančná gramotnosť
Fyzika
Geografia
Informatika
Krúžok
MATBOJ
Matematika
Matematika l.st.
Náboženská výchova
Šachový krúžok
Slovenský jazyk a literatúra
Slovenský jazyk-1.st.-gr.
Technika
Telesná a športová výchova
Všetkovedko
Výtvarná výchova
Výtvarná výchova-l.st.
VYV
Kolo
všetky kolá
Aspoň Domáce kolo
Aspoň Školské kolo
Aspoň Okresné kolo
Aspoň Mestské kolo
Aspoň Regionálne kolo
Aspoň Krajské kolo
Aspoň Celoštátne kolo
Aspoň Medzinárodné kolo
Aspoň Celosvetové kolo
Vyhľadať
2019/2020
Okresné kolo
Kristína Wágnerová
Brumcova cena
Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany
Okresné kolo
Výtvarná výchova-l.st.
Pripravili: Mgr. Hana Kalamenová, Mgr. Erika Hyžová
Gréta Hrušková
Brumcova cena
Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany
Okresné kolo
Výtvarná výchova-l.st.
Pripravili: Mgr. Hana Kalamenová, Mgr. Erika Hyžová
Družstvo žiakov zo 4.A, 4.B, 4.C a 2.A
1. miesto
Školské majstrovstvá okresu vo vybíjanej najmladších žiakov
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravila: Mgr. Vlasta Koprlová
Tamara Svatíková
3. miesto - jednotlivci
Cezpoľný beh
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravila: Mgr. Vlasta Koprlová
Karin Vašíčková
3. miesto - družstvo
Cezpoľný beh
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravila: Mgr. Vlasta Koprlová
Tamara Svatíková
3. miesto - družstvo
Cezpoľný beh
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravila: Mgr. Vlasta Koprlová
Martina Fordinálová
3. miesto - družstvo
Cezpoľný beh
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravila: Mgr. Vlasta Koprlová
Sofia Petrovičová
3. miesto - družstvo
Cezpoľný beh
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravila: Mgr. Vlasta Koprlová
Samuel Pavlík
3. miesto - družstvo
Cezpoľný beh
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravil: Mgr. Tomáš Vojzola
Adam Barbirík
3. miesto - družstvo
Cezpoľný beh
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravil: Mgr. Tomáš Vojzola
Samuel Pavlík
2. miesto - jednotlivci
Cezpoľný beh
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravil: Mgr. Tomáš Vojzola
Soňa Jánošíková
1. miesto
Okresná súťaž v aranžovaní kvetov
Okresné kolo
Krúžok
Pripravila: Pavlína Šaraboková
Zuzana Orgoníková
2. miesto
Okresná súťaž v aranžovaní kvetov
Okresné kolo
Krúžok
Pripravila: Pavlína Šaraboková
Simona Kubincová
3. miesto
Okresná súťaž v aranžovaní kvetov
Okresné kolo
Krúžok
Pripravila: Pavlína Šaraboková
Školské kolo
Daniel Sedláček
1. miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 3. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Laura Slováková
2. miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 3. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Viktória Sládková
3. miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 3. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Liliana Horňáková
1. miesto - próza
Hurbanov pamätník - 3. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Timea Pekníková
1. miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 2. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Natália Čárska
2. miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 2. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Martin Daniš
3. miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 2. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Klára Smetanová
1. miesto - próza
Hurbanov pamätník - 2. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Sofia Nikola Matvejová
2. miesto - próza
Hurbanov pamätník - 2. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Simona Kubincová
3. miesto - próza
Hurbanov pamätník - 2. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Gabriel Sedláček
3. miesto - próza
Hurbanov pamätník - 2. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Kristína Wágnerová
1.miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Benjamín Roško
2. miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Patrícia Kadlíčková
3.miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Patrícia Klačková
3. miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Daniel Kalamen
3. miesto - poézia
Hurbanov pamätník - 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Ema Jurášová
1. miesto - próza
Hurbanov pamätník - 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Sofia Čechovičová
1. miesto - próza
Hurbanov pamätník - 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Richard Rýzek
2. miesto - próza
Hurbanov pamätník - 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Viktória Pavesková
3. miesto - próza
Hurbanov pamätník - 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Lucia Kabátová
3. miesto - próza
Hurbanov pamätník - 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Predchádzajúci
1
2
3
4
Odkazy
Správca obsahu
Technická podpora
Vyhlásenie o prístupnosti
Právne informácie
Zásady ochrany osobných údajov
Údaje o prevádzkovateľovi
Mapa stránok
O nás
Kontakt
Novinky
Kontakty
Základná škola
riaditel@dvojka.sk
novakova@dvojka.sk
novakova@dvojka.sk
+421 034/6512677
Komenského 959 905 01 Senica Slovakia
melis@gmail.com
34028226
2020958379
riaditel@dvojka.sk tel. +421905908403
zastupca@dvojka.sk tel. +421/34/6546091
zastupca@dvojka.sk tel. +421/34/6546091
mzdove@dvojka.sk tel./fax +421/34/6512677
ekonom@dvojka.sk tel./fax +421/34/6512677
jedalen@dvojka.sk +421948377559
vychovnyporadca@dvojka.sk tulak@dvojka.sk
Fotogaléria
zatiaľ žiadne údaje
Bezbariérová verzia
+
-
Powered by
aSc EduPage