Horné menu
Obsah
Päta
Základná škola
Komenského 959
Senica
Slovenčina (Slovak)
+
-
Prihlásenie
Základná škola
Komenského 959
Senica
Hlavná stránka
Žiaci a rodičia
Každodenné záležitosti
Jedálny lístok
Školská jedáleň
Známky
Rozvrh
Kalendár
Život na škole
Úspechy a ocenenia
Naše úspechy
Fotogaléria
Výchovný poradca
Školský klub detí
DFS Dvojkáčik
Školský časopis
Zápis do 1. ročníka
Žiacky parlament
Zoznamy
Triedy
Učitelia
Krúžky
Rodičia a priatelia Dvojky
O škole
O škole
Verejné obstarávanie
Zmluvy, faktúry
Formuláre - tlačivá
Správy o výchovno-vzdelávacej
Prístup k informáciám pred rokom 2019
Spracovanie osobných údajov
Aktualizačné vzdelávanie
Kontakty
Aktualizácia údajov
Hlavná stránka
Žiaci a rodičia
Život na škole
Úspechy a ocenenia
Školský rok
všetky roky
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Oblasť
všetky oblasti
Anglický jazyk
Aranžérsky krúžok
Biológia
Chémia
Čítanie
Dejepis
Finančná gramotnosť
Fyzika
Geografia
Informatika
Krúžok
MATBOJ
Matematika
Matematika l.st.
Náboženská výchova
Šachový krúžok
Slovenský jazyk a literatúra
Slovenský jazyk-1.st.-gr.
Technika
Telesná a športová výchova
Všetkovedko
Výtvarná výchova
Výtvarná výchova-l.st.
VYV
Kolo
všetky kolá
Aspoň Domáce kolo
Aspoň Školské kolo
Aspoň Okresné kolo
Aspoň Mestské kolo
Aspoň Regionálne kolo
Aspoň Krajské kolo
Aspoň Celoštátne kolo
Aspoň Medzinárodné kolo
Aspoň Celosvetové kolo
Vyhľadať
2023/2024
Regionálne kolo
Bianka Kalamenovičová
Hlavná cena
Senické zlaté jabĺčko
Regionálne kolo
Výtvarná výchova
Pripravila: Mgr. Kohútová
Bianka Kalamenovičová
1. miesto
Senické zlaté jabĺčko
Regionálne kolo
Výtvarná výchova
Pripravila: Mgr. Kohútová
Nikol Hurbanová
1. miesto - I. kategória
Timravina studnička
Regionálne kolo
Krúžok
Pripravila: Mgr. Ponechalová
Kristína Wágnerová
2. miesto - III. kategória
Timravina studnička
Regionálne kolo
Krúžok
Pripravila: Mgr. Ponechalová
Zuzana Zábojníková
Ocenená práca
Rozprávky Pavla Dobšinského 2023
Regionálne kolo
Výtvarná výchova
Pripravili: Mgr. Kováčová (Zábojníková)
Mgr. Kohútová
Alexandra Olejárová
Ocenená práca
Rozprávky Pavla Dobšinského 2023
Regionálne kolo
Výtvarná výchova
Pripravili: Mgr. Kováčová (Zábojníková)
Mgr. Kohútová
Andrea Jurková
Ocenená práca
Rozprávky Pavla Dobšinského 2023
Regionálne kolo
Výtvarná výchova
Pripravili: Mgr. Kováčová (Zábojníková)
Mgr. Kohútová
Medzinárodné kolo
Tím žiakov - Vachula, Polonec, Kadič, Daniš
2. miesto
Náboj Junior
Medzinárodné kolo
Fyzika
Celoštátne kolo
Tím žiakov (Polonec, Daniš, Vachula, Glinda, Macek, Hovráth, Marták, Denkóci)
47. miesto
GLOBAL MONEY WEEK
Celoštátne kolo
Finančná gramotnosť
Pripravila: Ing. Macková
Mária Linh Phamová
Úspešný riešiteľ - kat. Drobec
i-Bobor
Celoštátne kolo
Informatika
Alexandra Huttová
Úspešný riešiteľ - kat. Drobec
i-Bobor
Celoštátne kolo
Informatika
Samuel Zapletal
Úspešný riešiteľ - kat. Bobrík
i-Bobor
Celoštátne kolo
Informatika
Marcela Kalášková
Úspešný riešiteľ - kat. Bobrík
i-Bobor
Celoštátne kolo
Informatika
Richard Macek
Úspešný riešiteľ - kat. Kadet
i-Bobor
Celoštátne kolo
Informatika
Oliver Macek
Úspešný riešiteľ - kat. Benjamín
i-Bobor
Celoštátne kolo
Informatika
Šárka Člunková
3. miesto - Minecraft - aranžmán do detskej izby
VICTORIA REGIA 2023 - MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA VO FLORISTIKE
Celoštátne kolo
Aranžérsky krúžok
Pripravila: Pavlína Šaraboková
Šárka Člunková
3. miesto - Venček do detskej izby
VICTORIA REGIA 2023 - MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA VO FLORISTIKE
Celoštátne kolo
Aranžérsky krúžok
Pripravila: Pavlína Šaraboková
Krajské kolo
Družstvo chlapcov (Leo Lazorčák, Oliver Macek, Michal Čermák)
7. miesto
Majstrovstvá kraja v stolnom tenise
Krajské kolo
Krúžok
Tím mladších žiakov - Otrubčák, Versan, Poláková
3. miesto
Majstrovstvá kraja v streľbe zo vzduchovej pušky
Krajské kolo
Krúžok
Pripravil: PaedDr. Krzysztof Siwiec
Tím starších žiakov - Ladovič, Denkóci, Jonáš
5. miesto
Majstrovstvá kraja v streľbe zo vzduchovej pušky
Krajské kolo
Krúžok
Pripravil: PaedDr. Krzysztof Siwiec
Denys Fitak
3. miesto
Školské majstrovstvá Trnavského kraja v šachu
Krajské kolo
Šachový krúžok
Pripravil: Mgr. Opálený
Okresné kolo
Družstvo chlapcov
1. miesto
Turnaj v hádzanej chlapcov
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravil: Mgr. Vojzola
Timotej Sapák
Ocenená práca
Žabie taxi
Okresné kolo
Výtvarná výchova
Pripravila: Mgr. Kohútová
Klára Jurášová
Ocenená práca
Žabie taxi
Okresné kolo
Výtvarná výchova
Pripravila: Mgr. Kohútová
Alexandra Albrechtová
Ocenená práca
Vesmír očami detí
Okresné kolo
Výtvarná výchova
Pripravila: Mgr. Kohútová
Jakub Ladovič
1. miesto
Okresné kolo biologickej olympiády
Okresné kolo
Biológia
Pripravila: Mgr. Schmidtová
Tomáš Glinda
3. miesto
Geografická olympiáda
Okresné kolo
Geografia
Tomáš Glinda
3. miesto
Geografická olympiáda
Okresné kolo
Geografia
Pripravila: Mgr. Kutálková
Družstvo chlapcov (Beňa, Bošák, Baláž, Válek, Hrnčirík, Horňák, Kirdaroglu, Kalamen, Otrubčák, Černek, Anderle)
1. miesto
Majstrovstvá okresu v malom futbale mladších žiakov
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravil: Mgr. Vojzola
Ella Viečoreková
3. miesto - II. kategória, próza
Okresné kolo Hurbanovho pamätníka
Okresné kolo
Slovenský jazyk-1.st.-gr.
Pripravila: Mgr. Ponechalová
Marcela Kalášková
1. miesto - II. kategória, poézia
Okresné kolo Hurbanovho pamätníka
Okresné kolo
Slovenský jazyk-1.st.-gr.
Pripravila: Mgr. Ponechalová
Družstvo dievčat (Čentešová, Krištofová, Poláková, Sládková, Špányová, Viečoreková)
3. miesto
Okresné kolo v malom futbale dievčat
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravil: Mgr. Kubinec
Družstvo chlapcov (Jankovič, Knotek, Repta, Malý)
2. miesto
Majstrovstvá okresu v midi volejbale
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravil: Mgr. Vojzola
Tím žiakov (Kadič, Wágnerová, Kadlíčková)
2. miesto
Biblická olympiáda
Okresné kolo
Náboženská výchova
Pripravila: Mgr. Jamrišková
Viktória Vrábľová
2. miesto
Okresné kolo chemickej olympiády
Okresné kolo
Chémia
Pripravila: Mgr. Zuzana Třešková
Eliška Morávková
2. miesto - I. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová (Morávková, Hurbanová, Šiška, Kalášková, Viečoreková, Wágnerová), Mgr. Vaškovičová (Ivanov), Mgr. Veselá (Koprlová)
Nikol Hurbanová
3. miesto - I. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová (Morávková, Hurbanová, Šiška, Kalášková, Viečoreková, Wágnerová), Mgr. Vaškovičová (Ivanov), Mgr. Veselá (Koprlová)
Andrej Šiška
2. miesto - I. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová (Morávková, Hurbanová, Šiška, Kalášková, Viečoreková, Wágnerová), Mgr. Vaškovičová (Ivanov), Mgr. Veselá (Koprlová)
Marcela Kalášková
1. miesto - II. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová (Morávková, Hurbanová, Šiška, Kalášková, Viečoreková, Wágnerová), Mgr. Vaškovičová (Ivanov), Mgr. Veselá (Koprlová)
Ella Viečoreková
2. miesto - II. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová (Morávková, Hurbanová, Šiška, Kalášková, Viečoreková, Wágnerová), Mgr. Vaškovičová (Ivanov), Mgr. Veselá (Koprlová)
Diana Koprlová
3. miesto - II. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová (Morávková, Hurbanová, Šiška, Kalášková, Viečoreková, Wágnerová), Mgr. Vaškovičová (Ivanov), Mgr. Veselá (Koprlová)
Kristína Wágnerová
3. miesto - III. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová (Morávková, Hurbanová, Šiška, Kalášková, Viečoreková, Wágnerová), Mgr. Vaškovičová (Ivanov), Mgr. Veselá (Koprlová)
Kristiján Ivanov
2. miesto - III. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová (Morávková, Hurbanová, Šiška, Kalášková, Viečoreková, Wágnerová), Mgr. Vaškovičová (Ivanov), Mgr. Veselá (Koprlová)
Tím žíačok
2. miesto
Okresné majstrovstvá vo florbale žiačok
Okresné kolo
Krúžok
Pripravila: J. Saková
Matyáš Kadič
2. miesto
Okresné kolo dejepisnej olympiády
Okresné kolo
Dejepis
Pripravil: Mgr. Opálený, Mgr. Horňáková
Filip Polák
3. miesto
Okresné kolo dejepisnej olympiády
Okresné kolo
Dejepis
Pripravil: Mgr. Opálený, Mgr. Horňáková
Samuel Vrábeľ
3. miesto
Okresné kolo dejepisnej olympiády
Okresné kolo
Dejepis
Pripravil: Mgr. Opálený, Mgr. Horňáková
Druzštvo chlapcov
3. miesto
Okresný turnaj vo florbale chlapcov
Okresné kolo
Krúžok
Pripravila: J. Saková
Jakub Cigánek
2. miesto
Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku
Okresné kolo
Anglický jazyk
Pripravil: Mgr. Meliš
Družstvo dievčat (Linda Kóňová, Tamara Nadašská, Natalie Lamancová, Sofia Rýzková, Diana Reháková, Natália Gašpárková)
3. miesto
Okresné kolo v streetbasketbale dievčat
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravil: Mgr. Kubinec
Družstvo žiakov
2. miesto
Majstrovstvá okresu žiakov v basketbale
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Pripravil: Mgr. Vojzola
Tím žiakov - Matúš Denkóci, Jakub Jonáš, Jakub Ladovič
1. miesto - starší žiaci
Školské majstrovstvá okresu v streľbe zo vzduchových zbraní
Okresné kolo
Krúžok
Pripravil: PaedDr. Krzysztof Siwiec
Tím žiakov - Filip Otrubčák, Liana Poláková, Peter Versan
1. miesto - mladší žiaci
Školské majstrovstvá okresu v streľbe zo vzduchových zbraní
Okresné kolo
Krúžok
Pripravil: PaedDr. Krzysztof Siwiec
Filip Otrubčák, Liana Poláková
1. miesto - jednotlivec - mladší žiaci
Školské majstrovstvá okresu v streľbe zo vzduchových zbraní
Okresné kolo
Krúžok
Pripravil: PaedDr. Krzysztof Siwiec
Jakub Jonáš
1. miesto - jednotlivec - starší žiaci
Školské majstrovstvá okresu v streľbe zo vzduchových zbraní
Okresné kolo
Krúžok
Pripravil: PaedDr. Krzysztof Siwiec
Družstvo chlapcov (O. Macek, L. Lazorčák, M. Čermák)
1. miesto
Okresné majstrovstvá v stolnom tenise
Okresné kolo
Krúžok
Družstvo žiakov
2. miesto
Okresné majstrovstvá v šachu
Okresné kolo
Šachový krúžok
Pripravil: Mgr. Opálený
Denys Fitak
1. miesto
Okresné majstrovstvá v šachu
Okresné kolo
Šachový krúžok
Pripravil: Mgr. Opálený
Klára Jurášová
3. miesto
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Ľ. Kohútová
Simona Kubincová
1. miesto
Okresná súťaž v aranžovaní
Okresné kolo
Aranžérsky krúžok
Pripravila: P. Šaraboková
Ema Kováčiková
Čestné uznanie za kreativitu
Okresná súťaž v aranžovaní
Okresné kolo
Aranžérsky krúžok
Pripravila: P. Šaraboková
Školské kolo
Nikol Hurbanová
1. miesto - I. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová, Mgr. Sabol, Mgr. Vaškovičová, Mgr. Veselá
Andrej Šiška
1. miesto - I, kategória - próza
Hurbanov pamätník
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová, Mgr. Sabol, Mgr. Vaškovičová, Mgr. Veselá
Eliška Morávková
1. miesto - I. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová, Mgr. Sabol, Mgr. Vaškovičová, Mgr. Veselá
Marcela Kalášková
1. miesto - II. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová, Mgr. Sabol, Mgr. Vaškovičová, Mgr. Veselá
Ella Viečoreková
1. miesto - II. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová, Mgr. Sabol, Mgr. Vaškovičová, Mgr. Veselá
Diana Koprlová
1.miesto - II. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová, Mgr. Sabol, Mgr. Vaškovičová, Mgr. Veselá
Matej Klíma
1. miesto - III. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová, Mgr. Sabol, Mgr. Vaškovičová, Mgr. Veselá
Kristiján Ivanov
1. miesto - III. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová, Mgr. Sabol, Mgr. Vaškovičová, Mgr. Veselá
Luka Lidaj
1. miesto - III. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravili: Mgr. Ponechalová, Mgr. Sabol, Mgr. Vaškovičová, Mgr. Veselá
Jakub Cigánek
1. miesto - kat. 1A
Školské kolo olympiády v anglickom jazyku
Školské kolo
Anglický jazyk
Matej Klíma
1. miesto - kat. 1B
Školské kolo olympiády v anglickom jazyku
Školské kolo
Anglický jazyk
Adam Ibrahim
2. miesto - kat. 1A
Školské kolo olympiády v anglickom jazyku
Školské kolo
Anglický jazyk
Viktor Vachula
2. miesto - kat. 1B
Školské kolo olympiády v anglickom jazyku
Školské kolo
Anglický jazyk
Oliver Macek
3. miesto - kat. 1A
Školské kolo olympiády v anglickom jazyku
Školské kolo
Anglický jazyk
Matyáš Kadič
3. miesto - kat. 1B
Školské kolo olympiády v anglickom jazyku
Školské kolo
Anglický jazyk
2022/2023
Mestské kolo
Kristiján Ivanov
3. miesto - III. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Mestské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Vaškovičová
Timea Pekníková
2. miesto - III. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Mestské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravil: Mgr. Sabol
Viktória Harasníková
1. miesto - I. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Mestské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Ella Viečoreková
1. miesto - I. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Mestské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Oliver Macek
2. miesto . II. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Mestské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Veronika Halašová
3. miesto - II. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Mestské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Hana Hájeková
1. miesto - II. kategória - próza
Hurbanov pamätník
Mestské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Kristína Wágnerová
1. miesto - III. kategória - poézia
Hurbanov pamätník
Mestské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Celoštátne kolo
Ella Viečoreková
Strieborné pásmo
Hviezdoslavov Kubín
Celoštátne kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Ponechalová
Oliver Macek
19. miesto
EXPERT GENIALITY SCHOW
Celoštátne kolo
Matematika
Patrik Krajči
1. miesto
Timravina studnička
Celoštátne kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Kristína Wágnerová
Mimoriadne ocenenie
Timravina studnička
Celoštátne kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Krajské kolo
Družstvo chlapcov
3. miesto
Majstrovstvá Trnavského kraja vo florbale
Krajské kolo
Krúžok
Pripravila: J. Saková
Družstvo dievčat
1.miesto
Krajské kolo v MIDI volejbale žiačok
Krajské kolo
Telesná a športová výchova
Pripravila: Mgr. Zuzana Návratová, Mgr, Tomáš Vojzola
Hana Hájeková
3. miesto - II. kategória - próza
Hollého pamätník
Krajské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Viktória Harasníková
3. miesto - I. kategória - poézia
Hollého pamätník
Krajské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Ella Viečoreková
1. miesto - I. kategória - próza
Hollého pamätník
Krajské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pripravila: Mgr. Jana Ponechalová
Družstvo dievčat
3. miesto
Majstrovstvá Trnavského kraja vo florbale
Krajské kolo
Krúžok
Pripravila: Jarmila Saková
Damián Dujsík
5. miesto
Chemická olympiáda
Krajské kolo
Chémia
Pripravila: Mgr. Zuzana Tŕešková
Družstvo chlapcov
2. miesto
Majstrovstvá Trnavského kraja vo florbale
Krajské kolo
Krúžok
Pripravila: Jarmila Saková
Družstvo st. žiakov
3. miesto
Majstrovstvá Trnavského samosprávneho kraja žiakov v streľbe zo vzduchovej pušky
Krajské kolo
Krúžok
Pripravil: PaedDr. Krzysztof Siwiec
Denys Fitak
5. miesto
Školské majstrovstvá Trnavského kraja v šachu
Krajské kolo
Krúžok
Okresné kolo
Michaela Černeková
1.miesto
Kto nás chráni
Okresné kolo
Výtvarná výchova
Pripravila: Mgr. Hana Kalamenová
Ema Kováčiková
2. miesto
Mladý záhradkár
Okresné kolo
Krúžok
Pripravila: Pavlína Šaraboková
1
2
3
4
Ďalší
Odkazy
Správca obsahu
Technická podpora
Vyhlásenie o prístupnosti
Právne informácie
Zásady ochrany osobných údajov
Údaje o prevádzkovateľovi
Mapa stránok
O nás
Kontakt
Novinky
Kontakty
Základná škola
riaditel@dvojka.sk
novakova@dvojka.sk
novakova@dvojka.sk
+421 034/6512677
Komenského 959 905 01 Senica Slovakia
melis@gmail.com
34028226
2020958379
riaditel@dvojka.sk tel. +421905908403
zastupca@dvojka.sk tel. +421/34/6546091
zastupca@dvojka.sk tel. +421/34/6546091
mzdove@dvojka.sk tel./fax +421/34/6512677
ekonom@dvojka.sk tel./fax +421/34/6512677
jedalen@dvojka.sk +421948377559
vychovnyporadca@dvojka.sk tulak@dvojka.sk
Fotogaléria
zatiaľ žiadne údaje
Bezbariérová verzia
+
-
Powered by
aSc EduPage