Meno žiaka |
Trieda |
Názov súťaže |
Umiestnenie |
Pripravil |
Jasmína Sovová |
6.A |
Okresná súťaž Mladý záhradkár |
1. miesto |
Pavlína Šaraboková |
Tomáš Rýzek |
6.B |
Okresná súťaž Mladý záhradkár |
2. miesto |
Pavlína Šaraboková |
Diana Návratová |
6.A |
Okresná súťaž Mladý záhradkár |
3. miesto |
Pavlína Šaraboková |
Nina Orthová |
5.A |
Ako Európa pomáha vo svete 2015 |
Ocenená práca |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Viktória Slobodová |
5.B |
Ako Európa pomáha vo svete 2015 |
Ocenená práca |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Adam Galla |
8.A |
Ako Európa pomáha vo svete 2015 |
Ocenená práca |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Yvetta Juricová |
6.A |
Okresné kolo Matematickej olympiády |
2. miesto |
Mgr. Zuzana Ladislavová |
Václav Švarc |
6.A |
Okresné kolo Matematickej olympiády |
2. miesto |
Mgr. Zuzana Ladislavová |
Nina Heltová |
2.A |
Kto nás chráni - výtvarná súťaž |
Ocenená práca |
Mgr. Dana Nováková |
Samuel Blanárik |
2.A |
Kto nás chráni - výtvarná súťaž |
Ocenená práca |
Mgr. Dana Nováková |
Ján Ratica |
7.B |
Kto nás chráni - výtvarná súťaž |
Ocenená práca |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Michal Harnoš |
7.B |
Kto nás chráni - výtvarná súťaž |
Ocenená práca |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Štefan Funka |
5.C |
Okresné kolo v matematickej olympiáde |
1. miesto |
Mgr. Zuzana Ladislavová |
Družstvo žiačok |
- |
Majstrovstvá okresu v atletike - štafeta |
3. miesto |
Mgr. Vlasta Koprlová |
Družstvo žiakov |
- |
Majstrovstvá okresu v atletike - štafeta |
3. miesto |
Mgr. Tomáš Vojzola |
Dominika Morávková |
6.B |
Majstrovstvá okresu v atletike - skok do diaľky |
2. miesto |
Mgr. Vlasta Koprlová |
Laura Slováková |
4.B |
Shakespeare v nás - regionálna súťaž v AJ - poézia |
1. miesto |
Mgr. Hana Kalamenová |
Eliška Pavlovičová |
4.B |
Shakespeare v nás - regionálna súťaž v AJ - poézia |
3. miesto |
Mgr. Hana Kalamenová |
Gabriella Drew Mendlová |
4.B |
Shakespeare v nás - regionálna súťaž v AJ - próza |
1. miesto |
Mgr. Hana Kalamenová |
Lucia Rapáková |
5.A |
Shakespeare v nás - regionálna súťaž v AJ - poézia |
1. miesto |
Mgr. Hana Kalamenová |
Veronika Hazuchová |
5.A |
Shakespeare v nás - regionálna súťaž v AJ - poézia |
2. miesto |
Mgr. Hana Kalamenová |
Dominika Grežová |
5.C |
Súťaž mladých návrhárov Model 2015 - návrh dezénu |
2. miesto |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Kristína Pagáčiková |
3.B |
Súťaž mladých návrhárov Model 2015 - módny návrh |
2. miesto |
Mgr. Erika Hyžová |
Ema Kanská |
6.B |
Súťaž mladých návrhárov Model 2015 - módny návrh |
3. miesto |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Alexandra Iskrová |
6.B |
Súťaž mladých návrhárov Model 2015 - módny návrh |
3. miesto |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Lucia Serdahelyová |
4.C |
Súťaž mladých návrhárov Model 2015 - návrh dezénu |
3. miesto |
Mgr. Hana Kalamenová |
Družstvo žiakov 8.A |
- |
Regionálne kolo súťaže Mladý záchranár |
1. miesto |
Mgr. Tomáš Vojzola |
Družstvo žiakov |
- |
Majstrovstvá kraja v malom futbale |
1. miesto |
Mgr. Tomáš Vojzola |
Družstvo žiačok |
- |
Oblastná súťaž Hliadok mladých zdravotníkov |
2. miesto |
Mgr. Alena Kováčová |
Družstvo žiakov |
- |
Majstrovstvá okresu v malom futbale - mladší žiaci |
1. miesto |
Mgr. Tomáš Vojzola |
Družstvo žiačok |
- |
Šk. majstrovstvá trnavského kraja VYBÍJANÁ žiačok |
3. miesto |
Mgr. Vlasta Koprlová |
Družstvo žiakov |
- |
Krajské kolo v minifutbale žiakov McDonald’s CUP |
2. miesto |
Mgr. Vlasta Koprlová |
Družstvo žiakov |
- |
Okresné kolo v minifutbale žiakov McDonald’s CUP |
1. miesto |
Mgr. Vlasta Koprlová |
Melissa Žofčíková |
3.C |
Krajská súťaž v umeleckom prednese - Hollého pamätník |
3. miesto |
Mgr. Jana Ponechalová |
Gabriella Drew Mendlová |
4.B |
Krajské kolo súťaže Jazykový kvet - ANJ |
3. miesto |
Mgr. Hana Kalamenová |
Simoina Parízková |
3.B |
Okresné kolo olympiády SJ - 3. a 4. ročník |
2. miesto |
Mgr. Erika Hyžová |
Melissa Žofčíková |
3.C |
Hurbanov pamätník - okresné kolo |
1. miesto |
Mgr. Jana Ponechalová |
Peter Denkóci |
9.B |
Okresné kolo chemickej olympiády |
1. miesto |
Mgr. Elena Hébortová |
Sabina Rýzková |
9.A |
Okresné kolo chemickej olympiády |
2. miesto |
Mgr. Elena Hébortová |
Družstvo žiačok |
- |
Majstrovstvá okresu vo vybíjanej |
1. miesto |
Mgr. Vlasta Koprlová |
Richard Ladislav |
8.B |
Okresné kolo Fyzikálnej olympiády |
2. miesto |
PaedDr. Ľubomíra Deáková |
Václav Švarc |
6.A |
Obvodné kolo Pytagoriády - P6 |
3. miesto |
Mgr. Zuzana Ladislavová |
Mária Karásková |
8.A |
Obvodné kolo Pytagoriády - P8 |
2. miesto |
Mgr. Ingrid Kutálková |
Veronika Hazuchová |
5.A |
Obvodné kolo Pytagoriády - P5 |
3. miesto |
Mgr. Zuzana Ladislavová |
Ondrej Mikulič |
3.A |
Obvodné kolo Pytagoriády - P3 |
3. miesto |
Mgr. Zuzana Návratová |
Matej Rehák |
4.C |
Obvodné kolo Pytagoriády - P4 |
1. miesto |
Mgr. Hana Kalamenová |
Družstvo žiačok |
- |
Majstrovstvá okresu vo volejbale |
2. miesto |
Mgr. Zuzana Návratová |
Mária Karásková |
8.A |
Biblická olympiáda - okresné kolo |
2. miesto |
Mgr. Elena Jamrišková |
Margaréta Pia Boťánková |
8.A |
Biblická olympiáda - okresné kolo |
2. miesto |
Mgr. Elena Jamrišková |
Filip Raček |
8.A |
Biblická olympiáda - okresné kolo |
2. miesto |
Mgr. Elena Jamrišková |
Barbora Németová |
5.A |
Európa v škole - literárne práce - obvodné kolo |
3. miesto |
Mgr. Katarína Rangelová |
Lucia Rapáková |
5.A |
Európa v škole - literárne práce - obvodné kolo |
3. miesto |
Mgr. Katarína Rangelová |
Laura Slováková |
4.B |
Európa v škole - multimediálne práce - obvodné kolo |
Hlavná cena |
Mgr. Alena Kováčová |
Eliška Pavlovičová |
4.B |
Európa v škole - multimediálne práce - obvodné kolo - postup |
Hlavná cena |
Mgr. Alena Kováčová |
Lenka Blanáriková |
7.B |
Európa v škole - umelecké práce - obvodné kolo |
Čestné uznanie |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Adam Gala |
8.A |
Európa v škole - umelecké práce - obvodné kolo |
Hlavná cena |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Ema Kanská |
6.B |
Európa v škole - umelecké práce - obvodné kolo |
Hlavná cena |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Nina Orthová |
5.A |
Európa v škole - umelecké práce - obvodné kolo |
Hlavná cena |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Nikola Pavlíková |
6.B |
Vesmír očami detí - výtvarná súťaž |
Ocenená práca |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Patrik Kubina |
8.A |
Vesmír očami detí - výtvarná súťaž |
Ocenená práca |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Adriana Nečasová |
5.B |
Aká bude Európa 2015 - výtvarná súťaž |
Ocenená práca |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Štefan Funka |
5.C |
Okresné kolo Matematickej olympiády |
1. miesto |
Mgr. Zuzana Ladislavová |
Sabina Rýzková |
9.A |
Okresné kolo Olympiády NJ |
1. miesto |
PaedDr. Mária Vávrová |
Sabina Rýzková |
9.A |
Obvodné kolo Olympiády zo SJ |
2. miesto |
Mgr. Ivana Horňáková |
Lukáš Michlík |
7.A |
Okresné kolo technickej olympiády |
1. miesto |
PaedDr. Krzysztof Siwiec |
Melissa Žofčíková |
3.C |
Okresné kolo v prednese slovenskej povesti Šaliansky Maťko |
2. miesto |
Mgr. Jana Ponechalová |
Jakub Hanzlíček |
8.A |
Okresná súťaž v streľbe zo vzduchovky |
1. miesto |
PaedDr. Krzysztof Siwiec |
Jakub Hanzlíček |
8.A |
Okresná súťaž v streľbe zo vzduchovky - družstvá |
2. miesto |
PaedDr. Krzysztof Siwiec |
Jozef Denkóci |
8.A |
Okresná súťaž v streľbe zo vzduchovky - družstvá |
2. miesto |
PaedDr. Krzysztof Siwiec |
Adriana Morávková |
8.B |
Okresná súťaž v streľbe zo vzduchovky - družstvá |
2. miesto |
PaedDr. Krzysztof Siwiec |
Kristína Lešková |
6.B |
Čarovný odkaz Vianoc - výtvarná súťaž |
Ocenená práca |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Filip Ráček |
6.B |
Čarovný odkaz Vianoc - výtvarná súťaž |
Ocenená práca |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Saša Tytykalová |
2.A |
Čarovný odkaz Vianoc - výtvarná súťaž |
Ocenená práca |
Mgr. Dana Nováková |
Erika Štergenichová |
5.C |
Myška pre Havran - výtvarná súťaž |
1. miesto |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Kristína Chomutárová |
6.B |
Myška pre Havran - výtvarná súťaž |
2. miesto |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Karolína Muchová |
7.B |
Myška pre Havran - výtvarná súťaž |
3. miesto |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Klaudia Hechtová |
4.A |
Myška pre Havran - výtvarná súťaž |
Cena poroty |
Mgr. Dana Nováková |
Jasmína Nemečkayová |
5.B |
Myška pre Havran - výtvarná súťaž |
Cena poroty |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Ema Kanská |
6.B |
Myška pre Havran - výtvarná súťaž |
Cena poroty |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Alexandra Marečková |
7.B |
Myška pre Havran - výtvarná súťaž |
Cena poroty |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Dominika Grežová |
5.C |
Myška pre Havran - výtvarná súťaž |
Cena poroty |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Martina Sivoňová |
5.A |
Myška pre Havran - výtvarná súťaž |
Cena poroty |
Mgr. Ľubica Kohútová |
Andrea Tomeková |
3.C |
Regionálna súťaž v prednese Timravina studnička |
2. miesto |
Mgr. Jana Ponechalová |
Monika Bahnová |
6.B |
Školské majstrovstvá v cezpoľnom behu - družstvo žiačok |
3. miesto |
Mgr. Vlasta Koprlová |
Margaréta Pia Boťánková |
8.A |
Školské majstrovstvá v cezpoľnom behu - družstvo žiačok |
3. miesto |
Mgr. Vlasta Koprlová |
Diana Balážová |
8.A |
Školské majstrovstvá v cezpoľnom behu - družstvo žiačok |
3. miesto |
Mgr. Vlasta Koprlová |
Nikola Štefková |
8.B |
Okresná súťaž v aranžovaní |
1. miesto |
Pavlína Šaraboková |
Patrícia Tomanová |
8.B |
Okresná súťaž v aranžovaní |
2. miesto |
Pavlína Šaraboková |
Jasmína Sovová |
6.A |
Okresná súťaž v aranžovaní |
4. miesto |
Pavlína Šaraboková |
Diana Návratová |
6.A |
Okresná súťaž v aranžovaní |
5. miesto |
Pavlína Šaraboková |